Woffinden z prestiżowym trofeum Torrensa

sports news

Tai Woffinden scementował swoją pozycję w królestwie brytyjskiego speedwaya, otrzymując prestiżowe trofeum Torrensa z Królewskiego Klubu Motocyklowego – informuje oficjalny serwis Speedway Grand Prix.

Indywidualny mistrz świata był nominowany do tej nagrody po ubiegłorocznym zdobyciu swojego trzeciego w karierze złotego medalu.

Puchar Torrensa wyróżnia jednostkę lub organizację, która ma niesamowity wkład w rozwój brytyjskiego motocyklizmu i sportów motorowych, zarówno lokalnie jak i na arenie międzynarodowej. Nagroda była wręczana zaledwie jedenaście razy od roku 1978 i tylko po wyborze przez Królewski Klub Motocyklowy.

– Komisja zgodziła się jednomyślnie, że Tai Woffinden powinien być uhonorowany wyróżnieniem, nie tylko za wybitne osiągnięcia sportowe, lecz także za reprezentowanie Wielkiej Brytanii na świecie. Bycie mistrzem świata w tak wymagającym sporcie jak żużel jest czymś specjalnym, lecz dokonać tego trzykrotnie, to niesamowite osiągnięcie, które zasługuje na więcej wyróżnień niż do tej pory otrzymał – uzasadnił Barry Baxter, przewodniczący Komitetu Nominacji Trofeum Torrensa.

– Mam silną głowę, lecz był taki czas kiedy myślałem: „człowieku to jest ciężkie”. To był mój najtrudniejszy raz fizycznie i psychicznie – dodał Woffinden, opisując w skrócie walkę o trzeci złoty medal w karierze.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.