Wygrana Dinama Zagrzeb, gol Kądziora

sports news

Hajduk Split przegrał u siebie z Dinamem Zagrzeb 0:2 (0:0) w meczu 25. kolejki chorwackiej ekstraklasy. Bramkę dla gości zdobył Damian Kądzior.

Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców w 47. minucie po uderzeniu głowa z kilku metrów.

Kądzior rozegrał całe spotkanie, był to jego 21. występ w tym sezonie i dziewiąty gol. Pomocnik zanotował trafienie w trzecim kolejnym spotkaniu.

Rezultat na 2:0 dla gości ustalił Arijan Ademi w 75. minucie, wykorzystując zamieszanie w polu karnym.

W tabeli chorwackiej ekstraklasy Dinamo Zagrzeb jest liderem z dorobkiem 62 punktów i zdecydowanie wyprzedza drugi Hajduk Split, który zgromadził do tej pory 45 punktów.

* * * * *
Hajduk Split – Dinamo Zagrzeb 0:2 (0:0)
Bramki: Kądzior 47, Ademi 75.
Czerwona kartka: Ismajli (40, Hajduk) – za dwie żółte.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

sports news

Dinamo Zagrzeb pokonało u siebie Inter Zapresić 3:2 (1:1) w meczu 23. kolejki chorwackiej ekstraklasy. Bramkę dla gospodarzy zdobył Damian Kądzior.

Wynik spotkania otworzył w 7. minucie Marin Leovac. Jeszcze przed przerwą do remisu doprowadził Antonio Bosec.

Dwie kolejne bramki zdobyli gospodarze. Najpierw Damia Kądzior, a potem Marko Gavrinović. W międzyczasie rzutu karnego nie wykorzystał Mislav Orsić.

Goście w końcówce zdołali jeszcze zmniejszyć rozmiary porażki po trafieniu Komnena Andricia.

Kądzior rozegrał całe spotkanie i strzelił siódmego gola w tym sezonie.

W tabeli chorwackiej ekstraklasy Dinamo Zagrzeb jest liderem, ma na koncie 56 punktów.
Inter Zapresić z kolei zajmuje ósmą pozycję z dorobkiem 17 punktów.

* * * * * *
Dinamo Zagrzeb – Inter Zapresić 3:2 (1:1)
Bramki: Leovac 7, Kądzior 61, Gavranović 72 – Bosec 39.

Karny niewykorzystany: Orsić (Dinamo) w 68′.

sports news

Dinamo Zagrzeb pokonało u siebie HNK Gorica 2:0 (0:0) w meczu 21. kolejki chorwackiej ekstraklasy. Bramkę dla gospodarzy zdobył Damian Kądzior.

Stołeczny zespół długo nie potrafił przełamać defensywy gości. Dokonał tego w 72. minucie Kevin Theophile-Catherine.

Rezultat na 2:0 ustalił w 86. minucie Damian Kądzior. Polak rozegrał całe spotkanie i zanotował szóstego gola w tym sezonie.

W zespole z Goricy rezerwowym był Łukasz Masłowski.

W tabeli chorwackiej ekstraklasy Dinamo jest zdecydowanym liderem z dorobkiem 53 punktów, o 12 mniej ma drugi Hajduk Split.

HNK Gorica zajmuje natomiast szóstą pozycję, mając na koncie 30 punktów.