Yannick Bolasie zadowolony z zainteresowania Tottenhamu

Yannick Bolasie chce zmienić barwy klubowe. 26-letni skrzydłowy Crystal Palace przyznał, iż jest bardzo zadowolony z zainteresowania ze strony londyńskiego Tottenhamu.

Wychowanek Rushden & Diamonds w ekipie z Selhurst Park występuje od sierpnia 2012 roku. Wcześniej z powodzeniem bronił barw takich klubów jak Plymouth Argyle, czy też Barnet FC. Ponadto, ma na swoim koncie siedemnaście występów w reprezentacji narodowej Demokratycznej Republiki Konga.

W drużynie prowadzonej przez Mauricio Pochettino według najnowszych informacji napływających do nas z Wysp Brytyjskich Yannick Bolasie miałby zastąpić sprzedanego ostatnio do hiszpańskiego Villarreal CF Roberto Soldado.

– Jestem bardzo lojalnym człowiekiem, ale futbol to nie tylko gra, ale także i biznes – powiedział urodzony w Lyonie zawodnik, cytowany przez “TEAMtalk”. – Szansa na grę w dużo lepszym klubie nie trafia się każdego dnia – kontynuował.

– Zanim jednak podejmie się jakąkolwiek decyzję trzeba wszystko dokładnie przemyśleć. Wydaje mi się, iż teraz jest idealny moment na zmianę, ale oczywiście nie wszystko zależy ode mnie – dodał.

W bieżącym sezonie Barclays Premier League Yannick Bolasie rozegrał w barwach ekipy The Eagles, która na tym etapie rozgrywek plasuje się na szóstym miejscu, dwa spotkania. W ani jednym nie przebywał jednak na placu gry w pełnym wymiarze czasowym.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Partizan – AEK Larnaca https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-partizan-aek-larnaca/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Zurich – Linfield https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-zurich-linfield/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: HJK – Maribor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hjk-maribor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…