Żagar: Motor ma duże ambicje

sports news

Matej Żagar jesienią pożegnał foBET Włókniarz Częstochowa i wzmocnił Speed Car Motor Lublin.

– Przystąpię do nowego sezonu z bardzo dużymi oczekiwaniami. Klub ma duże ambicje. Atmosfera i wszystko wokół pozwala myśleć o dobrym wyniku – podkreślił Żagar w rozmowie z oficjalnym serwisem klubu znad Bystrzycy.

– Na tym torze ścigałem się dotychczas tylko raz, ale wszystko mi się podobało. Zdobyłem wówczas jedenaście punktów, co uważam za bardzo dobry wynik. Jak potrenuję jeszcze w przyszłym sezonie, to mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej – zapowiada Słoweniec.

– Kibice z Lublina dostali za swoją postawę specjalną nagrodę na gali PGE Ekstraligi, na której byłem. Byłem pozytywnie zaskoczony ich reakcjami, podobnie jak każdy. To było bardzo miłe. Teraz będę po drugiej stronie, czyli u siebie, więc będzie jeszcze lepiej – odparł Żagar zapytany jeszcze o sympatyków „Koziołków”.

(za motorlublin.com.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.