Zagłębie Lubin – Cracovia – Typy Ekstraklasa

Typy na Zagłębie Lubin – Cracovia. To pierwsze niedzielne spotkanie inauguracyjnej kolejki polskiej Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Podobniej jak wczoraj skorzystamy z naszego, nowego systemu statystyk. Wybieramy mecze domowe Zagłębia, które rozgrywane były w niedziele.

Typy na dziś

Lubinianie rozegrali w poprzednim sezonie siedem takich spotkań i tylko trzy razy liczba bramek była większa od dwóch. Średnio w tych pojedynkach padało 2.29 gola na mecz.

Weźmy teraz niedzielne, wyjazdowe mecze Cracovii.

Typy na dziśPasy rozegrały pięć takich meczów w poprzednim sezonie, ze średnią 2.4 gola na mecz. Tylko w jednym z tych spotkań padło więcej niż dwie bramki.

Do tego możemy wyszukać, że dwa mecze Zagłębia, które sędziował Mariusz Złotek, również kończyły się niską liczbą goli. W poprzednim sezonie Złotek sędziował jedno wyjazdowe spotkanie Cracovii i w nim również liczba goli nie pokrywała linii 2.5.

W związku z tym stawiamy, że w meczu Zagłębia Lubin z Cracovią padną dziś mniej niż trzy bramki.

Zagłębie Lubin – Cracovia, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.90.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 21.01.
https://youtu.be/Jdrxk9wBpzY
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E21. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=74c8ce23-01d5-47c0-acf1-5d1be7c3c9ab

Podcast #kasujemy S01. E21. https://open.spotify.com/episode/54lBg6yYw8t0Swkfw8rBag?si=dyuf6fFGSdm-Ese10-EWJA #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Load More…