Zmiany kadrowe w Niepołomicach

sports news

Marcin Orłowski nie będzie już zawodnikiem Puszczy Niepołomice. Umowa zawodnika wygasa wraz z końcem lipca i strony nie zdecydowały się jej przedłużać – poinformował klub.

Orłowski dołączył do drużyny przed sezonem 2016/17. W ciągu czterech lat swojej obecności w Niepołomicach rozegrał 127 oficjalnym meczów, zdobył w nich 17 bramek.

Jednocześnie Puszcza – za pomocą strony internetowej – poinformowała, że Jewgen Radionow w dalszym ciągu będzie zawodnikiem „Żubrów”. Ukraiński napastnik związał się z klubem dwuletnią umową.

30-latek dołączył do Puszczy pół roku temu. W barwach „Żubrów” wystąpił w dziewięciu spotkaniach, w których zdobył pięć bramek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.