Zwolle – Ajax – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Zwolle – Ajax. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 11. dzień września, wybraliśmy z holenderskiej Eredivisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Ajax wygra w Zwolle i w całym meczu padną przynajmniej cztery bramki. Oczywiście nie zdziwimy się, jeśli linię bramkową pokryje sama ekipa z Amsterdamu. 

Ajax jest wiceliderem po trzech kolejkach, natomiast gospodarze z kompletem porażek zajmują ostatnie miejsce w zestawieniu.

Nie sądzimy, aby fatalna passa drużyny ze Zwolle skończyła się akurat dziś. Ajax jest zdecydowanym faworytem i naszym zdaniem spokojnie wygra, a w całym meczu zostanie pokryta linia 3.5 gola.

Zwolle – Ajax, typ: 2 i powyżej 3.5 gola, kurs 2.10.

Typy na dziś

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…