Mariusz Stępiński: Nigdzie się nie ruszam

Napastnik Ruchu Chorzów, Mariusz Stępiński przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że w najbliższym czasie nie planuje odchodzić z zespołu „Niebieskich”.

– Zimą nie zmieniam barw klubowych takie są fakty. Aż tak daleko nie będę wybiegał w przyszłość i mówił co będzie latem. Wiadomo, że różnie to się dzieje, ale teraz przyjechałem do Chorzowa i na pewno nigdzie się stąd nie wybieram. Chcę spokojnie się przygotować do dalszej części sezonu, bo mam nad czym pracować i co tu dużo mówić, walczę o jak najlepszy wynik z zespołem, oraz kadrą narodową – powiedział 20-latek cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

– Nie wiem skąd się wzięły te wszystkie plotki transferowe, które się pojawiły w czasie świąt. Nie będę mówił, czy to jest prawda czy nie. Mi jest tutaj dobrze i na razie nigdzie nie chce się stąd ruszać – dodał.

– Długi kontrakt z Ruchem pozwala mi spokojnie pracować i skoncentrować się na robocie, że tak powiem. To było dla mnie bardzo ważne, do tego dążyłem. Chciałem podpisać dłuższy kontrakt i gdzieś się trochę zadomowić. Irytowało mnie to, że co chwilę zmieniałem otoczenie i w wakacje musiałem zaczynać wszystko od nowa. Wtedy moja przyszłość była niepewna, wszystko się wahało, a teraz spędziłem spokojnie święta, bo wiedziałem, że wrócę do Chorzowa – zakończył.