Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na piątek 24.06.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na piątek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Irlandia – I Liga, godz. 20:45, Bohemians – Galway FC, typ: 1, kurs: 2.15

Bohemians zajmuje ósme miejsce i traci do gości pięć punktów. Ostatnio u gospodarzy można zauważyć zwyżkę formy. Na uwagę zasługuje zwycięstwo w ostatnim meczu u siebie z St. Patricks 5:1. Goście, w pięciu ostatnio rozegranych meczach, wygrali tylko jeden raz. W dwóch ostatnich meczach zdobyli tylko jeden punkt. Większe szanse na zwycięstwo ma drużyna Boheminas, która może powtórzyć wynik z meczu z St. Patricks. My typujemy zwycięstwo gospodarzy.

Tenis – Wimbledon, godz. 14:00, R. Albot – J. Kovalik, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.10

Można się spodziewać bardzo wyrównanego i zaciętego spotkania. Mimo, że większe szanse na zwycięstwo ma Słowak Kovalik to w cale tak łatwo nie będzie. Albot wcześniej w kwalifikacjach pokonał Clezara i Gueza nie oddając ani jednego seta. Wszystko wskazuje na to, że mecz może zakończyć się w trzech setach.

Irlandia – II Liga, godz. 20:45, Drogheda United FC – UC Dublin, typ: 1, kurs: 1.95

Zapowiada się bardzo interesujące spotkanie, w którym gospodarze, drużyna Droghedy będzie podejmować u siebie UC Dublin. Gospodarze zajmują drugie miejsce i wyprzedzają gości tylko dwoma punktami. W lepszej formie wydaje się być Drogheda, która w pięciu ostatnich spotkaniach nie doznała porażki. Typujemy, że po wyrównanym spotkaniu wygra Drogheda.

Irlandia – I Liga, godz.20:45, Derry – Wexford FC, typ: 1 HT, kurs: 1.95

Derry zajmuje czwarte miejsce i wyprzedza trzeci od końca Wexford aż o szesnaście punktów. Gospodarze podtrzymują dobrą formę, jeżeli chodzi o mecze rozgrywane u siebie. W pięciu ostatnich meczach nie doznali porażki. My typujemy, że Derry będzie prowadzić do przerwy.

Irlandia – I Liga, Sligo – Bray, typ: 1 HT, kurs: 2.10

Sligo zajmuje siódme miejsce i po serii dobrych meczów zakończonych zwycięstwami, przegrało ostatni mecz na wyjeździe z Finn Harps 0:3. Goście grają bardzo słabo, zajmują przedostatnie miejsce i po rozegraniu piętnastu kolejek mają tylko osiem punktów. Faworytem tego meczu są gospodarze, a my stawiamy, że będą prowadzić do przerwy.