Lech Poznań – Cracovia – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Lech Poznań – Cracovia, czyli siódme spotkanie, siódmej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Lech przed tym pojedynkiem zajmuje czwarte miejsce w tabeli z jedenastoma punktami. Zespól z Krakowa ma jedno „oczko” mniej i plasuje się na siódmej pozycji.

Typujemy, że w tym starciu padną przynajmniej trzy bramki. Zaglądamy do naszego systemu statystyk i sprawdzamy ile goli padało w meczach Lecha przy ul. Bułgarskiej w niedzielne popołudnia.

Typy na dziś

Widzimy, że w wybranym zakresie strzelano średnio trzy bramki na mecz. Dodatkowo w 50 procentach meczów pokrywana była linia 2.5 gola. A jak na tym tle wypada Cracovia?

Typy na dziś

Tutaj mamy tendencję na mniej trafień, bowiem w zaledwie jednym spotkaniu padły więcej niż dwa gole. Średnio w tych meczach Pasów strzelano tylko 2.33 gola na mecz.

Oddajmy decydujący głos sędziemu i sprawdźmy ile goli pada w starciach, które prowadził Bartosz Frankowski. Średnio w meczach z jego udziałem padało 3.75 gola na mecz i w aż siedmiu z ośmiu spotkań widzieliśmy przynajmniej trzy trafienia.

Dlatego stawiamy,  że w meczu Lecha z Cracovią padną przynajmniej trzy gole.

Lech Poznań – Cracovia, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.90.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś