AFC Bournemouth przedłużyło umowę z Wilsonem

sports news

Callum Wilson oficjalnie przedłużył kontrakt z AFC Bournemouth – poinformował klub z Premier League za pośrednictwem strony internetowej.


Reprezentant Anglii z ekipą „Wisienek” przedłużył umowę o rok i na jej mocy pozostanie na Dean Court do końca czerwca 2023 roku.

W minionym sezonie napastnik był wiodącą postacią AFC Bournemouth – wystąpił w 30 meczach Premier League, strzelił 14 goli i zanotował 10 asyst.

Angielskie media w ostatnim czasie informowały, że pozyskaniem tego gracza interesują się takie kluby jak Tottenham Hotspur, Everton FC czy West Ham United.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB