Ajax – Heracles – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Ajax – Heracles. Typy bukmacherskie do Singla, na niedzielę 22. dzień listopada, wybraliśmy z holenderskiej Eredivisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Ajax Amsterdam pokona na swoim stadionie Heracles różnicą przynajmniej trzech bramek. Uwaga! Mecz rozpocznie się o godz 12:15!

Z naszej strony jest to bardziej typ przeciwko drużynie z Almelo, która jest najgorszą drużyną w całej lidze w meczach wyjazdowych.

Na cztery spotkania na obcych boiskach Heracles przegrał aż trzy razy i tylko raz zdobył punkt.  W tych trzech przegranych meczach, dwa razy rywale pokrywali handicap 0:2, wygrywając 4:0 i 3:0. Dodajmy, że to nie były drużyny z najwyżej półki.

Dziś zespół z Almelo zmierzy się z wiceliderem, który na swoim stadionie ma 100 procent wygranych spotkań. W aż trzech z czterech wygranych meczów, Ajax zwyciężał przynajmniej trzema bramkami.

Liczymy, że drużyna z Amsterdamu zanotuje dziś kolejne zwycięstwo i pokryje handicap 0:2.

Ajax – Heracles, typ:  1 (handicap 0:2), kurs: 1.93.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Francja – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-francja-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Węgry – Portugalia – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/wegry-portugalia-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Argentyna – Chile https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-argentyna-chile/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…