Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę

Typy na dziś - Dubel dnia

Elfsborg – Helsingborg i Jacksonville Jaguars – Pittsburgh Steelers. To dwa typy bukmacherskie do Dubla na niedzielę, 22. dzień listopada.

Wybraliśmy mecze ze szwedzkiej Allsvenskan oraz z NFL. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.25. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Elfsborg – Helsingborg, typ: 1

Typujemy, że Elfsborg pokona na swoim stadionie Helsingborg. Gospodarze są wiceliderem i muszą wygrać to spotkanie, jeśli chcą awansować do europejskich pucharów. Rywala mają dość przeciętnego, który już raczej pogodził się ze spadkiem z ligi, przegrywając trzy spotkania z rzędu. Naszym zdaniem więcej motywacji będą mieli gospodarze i trzy punkty zostaną na Boras Arena.

Jacksonville Jaguars – Pittsburgh Steelers, typ: 2 (-6.5 pkt)

Pittsburgh jest zdecydowanym faworytem tej konfrontacji. Nie odważmy się postawić na nich dwucyfrowego handicapu, ale wygrana jednym touchdownem  jest bardzo prawdopodobna. Gospodarze są jedną ze słabszych drużyn w lidze, dlatego niepokonani Steelers nie powinni mieć problemu z wygraniem na Florydzie i pokryciem handicapu -6.5 pkt.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama

Typy na rzuty rożne: Francja – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-francja-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Węgry – Portugalia – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/wegry-portugalia-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Argentyna – Chile https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-argentyna-chile/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…