Andreas Pereira: Mógłbym grać nawet codziennie

sports news

Pomocnik Manchesteru United Andreas Pereira tak bardzo chce dokończyć obecny sezon Premier League, że byłby w stanie grać codziennie.

– Chciałbym zakończyć ten sezon tak szybko jak to możliwe. Rozumiem jednak, że to jest trudny czas i zdrowie ludzi jest znacznie ważniejsze. Ja jednak jestem za tym, aby dokończyć rozgrywki, nawet gdyby to oznaczało grę codziennie. Czułbym się źle, gdyby zdecydowano o anulowaniu sezonu – powiedział Pereira w rozmowie z ESPN.

– Wszyscy piłkarze mieli ostatnio wiele odpoczynku, można powiedzieć, że się zregenerowaliśmy. Do tego powrócą do składów kontuzjowani piłkarze. Mamy przecież szerokie kadry i dalibyśmy radę grać dwa dni pod rząd lub co drugi dzień. Nie uważam, żeby był to wielki problem. Po prostu mnie trudno będzie zaakceptować przedwczesne zakończenie sezonu – zakończył Pereira.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.