Andrzej Dawidziuk: Nasi bramkarze wykonują pracę na wysokim poziomie

– Mamy bramkarzy doświadczonych i takich, którzy mają młodzieńczą fantazję. Cała czwórka wykonuje swoją pracę na bardzo wysokim poziomie – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie asystent i trener bramkarzy Lecha Poznań, Andrzej Dawidziuk.

Na obóz przygotowawczy do Hiszpanii wraz z drużyną poleciało czterech golkiperów. Byli nimi Jasmin Burić, Krzysztof Kotorowski, Mateusz Lis oraz 19-letni Adam Makuchowski.

– Dużo było ćwiczeń poprawiających siłę ogólną. Mniej natomiast było techniki i taktyki. Teraz wchodzimy w etap, w którym będziemy pracować nad działaniami zespołowymi bramkarzy – przyznał 46-latek, cytowany przez “lechpoznan.pl”.

– Nie były to treningi czysto siłowe. Staraliśmy się, żeby była w nich obecna piłka. Teraz poza techniką i taktyką będziemy dużo czasu poświęcali pracy nad szybkością – i nie chodzi tu tylko o szybkość lokomocyjną – ale o szybkość działania w skład której wchodzą analiza i podejmowanie decyzji w sytuacjach boiskowych. Pomoże to w utrzymaniu wysokiego rytmu gry – zaznaczył.

– Teraz mamy dobry czas do tego, żeby rywalizowali między sobą. Jestem przede wszystkim zadowolony z atmosfery. Mamy bramkarzy doświadczonych i takich, którzy mają młodzieńczą fantazję. Cała czwórka wykonuje swoją pracę na bardzo wysokim poziomie – stwierdził.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…