Angel Perez Garcia: Drugi gol był kluczowy

Szkoleniowiec Piasta, Angel Perez Garcia, na konferencji prasowej przyznał, że strata szczególnie drugiego gola nie powinna się w ogóle przytrafić, jeśli obrona jest dobrze zorganizowana. Tego z Lechią jednak zabrakło. Całą jego wypowiedź cytuje oficjalna strona internetowa gliwickiego klubu.

– Zmierzyliśmy się z zespołem, który jest kandydatem do zdobycia mistrzostwa. Zagraliśmy dobrą pierwszą połowę, a w drugiej mieliśmy dużo okazji do podwyższenia prowadzenia. Zabrakło nam jednak tego, przez co przegraliśmy – powiedział Angel Perez Garcia.

– Będziemy dalej pracować, żeby poprawiać swoją grę w obronie i zacząć osiągać dobre rezultaty – dodał szkoleniowiec Piasta.

– Oczywiste jest, że drugi gol był kluczowy, bo zabrakło komunikacji z tyłu. Pracowaliśmy nad pewnymi zagraniami, ale brakuje jeszcze czasu żeby to wszystko dograć. Jest taki rodzaj piłek, który dobrze zorganizowana obrona jest w stanie wybić i musimy ją skoordynować tak, aby już nie dopuszczać do podobnych sytuacji. To wymaga dużego nakładu pracy, co oczywiście wprowadzimy w życie – zakończył Hiszpan.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.