Angel Garcia przedłużył kontrakt z Wisłą Płock

sports news

Angel Garcia przedłużył kontrakt z Wisłą Płock – poinformował klub z Mazowsza na swojej oficjalnej stronie.

Hiszpański lewy obrońca będzie występował w charakterystycznej „niebiesko-biało-niebieskiej” koszulce przynajmniej do 30 czerwca 2021 roku.

Pozyskanie wychowanka Realu Madryt, który przed dołączeniem do Wisły Płock, reprezentował barwy Cultural y Deportiva Leonesa, ogłoszono 30 grudnia 2018 roku. Było to pierwsze zimowe wzmocnienie „Nafciarzy”.

Hiszpan w przerwanych rozgrywkach 2019/2020 pojawił się na boisku 15 razy (1 022 minuty), co oznacza, że do tej pory zagrał łącznie w 31 meczach klubu z Mazowsza.

– Myślę, że przed nami ciekawy okres, wracamy do gry po dłuższej przerwie. Wszystko zależy od czterech najbliższych spotkań. Ciesze się, że będę mógł nadal pomagać drużynie, walczyć o kolejne sukcesy. W Płocku czuję się bardzo miło, przytulnie. Podobnie jest w drużynie. Tworzymy zgraną ekipę – stwierdził Angel Garcia po złożeniu podpisów.

(za wisla-plock.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.