Appiah podpisał pięcioletni kontrakt z UD Almeria

sports news

Arvin Appiah został nowym zawodnikiem UD Almeria – poinformował klub z Andaluzji na swojej oficjalnej stronie.

Osiemnastoletni skrzydłowy związał się z drużyną z Segunda Division pięcioletnią umową, obowiązującą do końca czerwca 2024 roku.

Wychowanek Nottingham Forest, które zarobiło na transferze osiem milionów funtów, zaliczył dotychczas siedem spotkań w koszulce dwukrotnych triumfatorów Klubowego Pucharu Europy. Zdobył w nich jedną bramkę.

Arvin Appiah ma na swoim koncie 27 występów w czterech kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Anglii. Zdobył w nich siedem bramek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.