Baidoo: Doskonale znam wagę meczu z Piastem

sports news

– W Białymstoku po raz pierwszy zagrałem ponad 60 minut. To na razie mój najdłuższy występ – ujawnił Ishmael Baidoo w rozmowie z oficjalnym serwisem Górnikiem Zabrze.

Młodziutki Ghańczyk otrzymuje od trenera Marcina Brosza coraz więcej okazji do gry. Najbliższą będzie derbowa konfrontacja z Piastem Gliwice.

– W Polsce gra się całkiem inaczej, niż w Bułgarii, na innej intensywności. Cały czas przestawiam się i myślę, że będzie to wyglądało coraz lepiej i będę mógł wykorzystać moje atuty, jak szybkość – podkreślił Baidoo.

– Doskonale znam wagę meczu z Piastem. Wiem, że jest to pojedynek derbowy. Koledzy mi o tym mówili. Musimy zagrać tak, jakby miał to być ostatni mecz w życiu. Każdy chce być najlepszy w regionie. Bardzo mocno trenujemy i jesteśmy gotowi by walczyć o zwycięstwo – stwierdził Ghańczyk.

– Śnieg? To dla mnie nic nowego. Grałem w Bułgarii, a tam zimą jest w sumie podobnie, jak w Polsce. Tak więc nie tylko śnieg widziałem, ale i grałem w takich warunkach. Jestem do nich przyzwyczajony i na pewno takie warunki mi nie przeszkadzają. Jestem w Europie już od ładnych paru lat, dlatego czuję się tu dobrze pod każdym względem – podsumował Ishmael Baidoo.

(za gornikzabrze.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.