Iversen: Chcemy wrócić na właściwe tory

sports news

– Esbjerg jest moim klubem macierzystym, to moje miasto i jestem szczęśliwy będąc tutaj – wyznał Niels-Kristian Iversen w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

Duńczyk niedawno związał się na kolejne dwa lata z rodzimym zespołem, co ma wpłynąć na większą promocję „czarnego sportu” w jego regionie.

– Zawsze czerpię z tego radość. Znam wielu ludzi stąd i jestem szczęśliwy, mogąc dawać bodźce dla żużla i sprawiać, aby się rozwijał. Mieliśmy kilka trudnych lat w klubie i teraz chcemy wrócić na właściwe tory. Wierzę, że nam się to uda – podkreślił „PUK”.

– Wiem, że skupiamy na sobie uwagę miejscowych mediów. Wielu ludzi wie, kim jestem i bardzo dobrze, bo to pomaga w promocji sportu. Jest bardzo miło móc w tym uczestniczyć – kontynuował żużlowiec Get Well Toruń i Piraterny Motala.

– Muszę przede wszystkim dobrze pracować na torze, bowiem w innym razie nie będzie pozytywnych relacji. Wzajemne wsparcie jest dla mnie, dla klubu i dla miasta czymś niesamowitym – podsumował Iversen.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.