Bartosz Jaroch: Wszystko zależy tylko od nas

sports news

– Bardzo się cieszymy, że ten pierwszy mecz po przerwie nam wyszedł. Zależało nam, aby dobrze zacząć, bo każdy z nas wiedział jaka była sytuacja jeszcze jakiś czas temu – powiedział po wygranym meczu w Grudziądzu, obrońca Podbeskidzia Bielsko Biała, Bartosz Jaroch.

– Po utracie bramki wkradła się lekka niepewność i zdecydowanie mogliśmy się tego wystrzec. Przy moim rzucie karnym, Sapela, z który grałem kiedyś tutaj w Grudziądzu, dobrze mnie wyczuł, ale najważniejsze, że udało mi się zdobyć gola. Przed nim jeszcze dużo gry, ale wracamy na pierwsze miejsce w tabeli i wiemy, że wszystko zależy tylko od nas. Jeśli będziemy wygrywać dalej mecze, to na nikogo nie będziemy musieli się oglądać – dodał strzelec drugiej bramki dla Podbeskidzia.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.