Adi Huetter: Jeszcze nie jesteśmy bezpieczni

sports news

– Oba zespołu chciały wygrać i pokazały to od samego początku spotkania. My mieliśmy świetny start, ale później to Werder przejął inicjatywę. Wtedy straciliśmy posiadanie i graliśmy zbyt daleko siebie. W przerwie zrobiłem kilka korekt, które przyniosły dobry skutek i uważam, że wygraliśmy zasłużenie – powiedział po wygranym 3:0 meczu z Werderem Brema, trener Eintrachtu Frankfurt, Adi Huetter.

– Sądzę, że byśmy dziś bardziej cierpliwi, zachowaliśmy więcej spokoju i pokazaliśmy, że naprawdę chcemy ten mecz wygrać. Na pewno nie jesteśmy jeszcze bezpieczni, ale zrobiliśmy ku temu ważny krok. Będziemy mogli się cieszyć dopiero wtedy, gdy matematycznie zapewnimy sobie utrzymanie – dodał 50-letni Austriak.

– Po nieudanym restarcie rozgrywek, teraz ustabilizowaliśmy formę i znów wyglądamy bardzo dobrze. Moim zdaniem kluczowy był mecz z Freiburgiem. Byliśmy wtedy zdecydowanie lepszym zespołem i nagle przegrywaliśmy 1:3. Pokazaliśmy jednak charakter, zdobywając dwa gole i wyrywając cenny punkt – zakończył szkoleniowiec Eintrachtu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.