Castrovilli: Powołanie do drużyny narodowej to piękna rzecz

sports news

Pomocnik Fiorentiny, Gaetano Castrovilli, ma nadzieję wykorzystać następny sezon, aby ugruntować miejsce w reprezentacji Włoch na Euro 2021.

23-letni gwiazdor „Violi” z Toskanii twierdzi, że będzie w lepszej pozycji po kolejnym roku z większym doświadczeniem w Serie A.

– Zostać powołanym do drużyny narodowej, to piękna rzecz. Mam nadzieję, że nigdy się nie obudzę z tego snu – wyznał Castrovilli w rozmowie udzielonej stacji „Sky Sport Italia”.

– Trener Roberto Mancini nauczył mnie, że marzenia mogą się spełnić. Dużo dali mi również Vincenzo Montella i Beppe Iachini – podkreślił zawodnik ekipy z Florencji, który debiutował w kadrze w listopadzie ubiegłego roku w meczu z Bośnią i Hercegowiną.

– Będę miał jeszcze rok doświadczenia. Mam nadzieję na postęp i naprawę swoich słabości. Tęsknię za boiskiem, kolegami z drużyny i fanami. Mamy nadzieję, że poprawimy się z dnia na dzień, również trenując w domu – dodał Castrovilli.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.