Lasek: Rekomenduję dużą liczbę owoców i warzyw

sports news

– Ten czas jest specyficzny, bowiem spędzamy go głównie w domu. Można w tym jednak zauważyć pewne plusy – wyznał Mikołaj Lasek w rozmowie z oficjalnym serwisem Lecha Poznań.

Koordynator ds. sportu w akademii „Kolejorza” dostrzega pozytywy w obecnej trudnej sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa SARS-CoV-2.

– Posiadamy teraz więcej czasu na to, żeby ugotować sobie pyszne, zdrowe dania, a z drugiej strony może być nam łatwiej sięgnąć po rzeczy, na które codziennie nie mamy czasu. Musimy pamiętać o tym, żeby zmniejszyć częstotliwość zakupów, a bardziej je zorganizować. Na pewno mniejsza aktywność fizyczna powinna teoretycznie wpływać na zmniejszenie obfitości posiłków – podkreślił Lasek.

– Musimy dbać jednak o odporność, więc rekomenduję dużą liczbę owoców i warzyw w różnych formach, takich jak koktajle czy sałatki. Ten czas wykorzystajmy też na nabieranie odpowiednich nawyków. Zazwyczaj nie mamy czasu, żeby regularnie zjadać śniadania. Teraz jest moment, w którym możemy popracować nad nawykami, czyli regularnością posiłków, nie objadaniem się, dbaniem o odpowiednie odstępy pomiędzy posiłkami oraz ograniczeniem słodyczy – podsumował Lasek.

(za lechpoznan.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.