Cebula: Już wcześniej postanowiłem, że odejdę z Kielc

sports news

Dla Marcina Cebuli sobotnie spotkanie z ŁKS-em Łódź będzie ostatnim w barwach Korony Kielce. Na przedmeczowej konferencji zawodnik został poproszony o podsumowanie swojej przygody z klubem Kielc. Pomocnik spędził w stolicy województwa świętokrzyskiego 12 lat.

– Na pewno mogło być lepiej, kilka razy mogliśmy uzyskać lepszy wynik. Bardzo się cieszę, że mogłem być zawodnikiem Korony przez tak długi okres. Przyszedł jednak czas na zmiany. Za trenera Gino Lettieriego zrozumiałem, że samym talentem nic nie zyskam, trzeba się wziąć do roboty i więcej pracować. Przyznam, że po odesłaniu mnie do rezerw chciałem pokazać szkoleniowcowi, że się mylił – stwierdził.

– Mam kilka ofert z Polski, przewijają się również zagraniczne kluby, ale do tego jeszcze daleka droga. Nawet gdybyśmy pozostali w Ekstraklasie, to już wcześniej zdecydowałem, że odejdę z Kielc – dodał Cebula.

– Dla mnie najbardziej wyróżniającym się piłkarzem jest Mateusz Sowiński. Ma to „coś” i jeśli dojdzie do formy, to wierzę, że pokaże to w przyszłym sezonie. Cechuje go świetny drybling, technika, czyli to, co piłkarze powinni posiadać – zakończył.

W ostatniej kolejce rozgrywek PKO Ekstraklasy, Korona Kielce zagra na własnym stadionie z ŁKS-em Łódź. Początek spotkania w sobotę o 17:30.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.