Dwóch młodzieżowców Wisły Kraków podpisało profesjonalne kontrakty

sports news

Piotr Ćwik i Wiktor Szywacz podpisali profesjonalne umowy z Wisłą Kraków – poinformował klub. Do tej pory zawodnicy grali w drużynie Wisły do lat 18.

Wisła postanowił wykupić, wypożyczonego z Motoru Lublin, Ćwika. Zawodnik trafił do Krakowa przed startem rozgrywek 2019/20. Zdążył jednak w tym czasie przekonać sztab szkoleniowy do wykupienia go. W rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów wystąpił w 12 spotkaniach, w których strzelił jedną bramkę.

Z kolei Szywacz trafił do Wisły w 2008 roku i w następnych latach przechodził przez kolejne szczeble szkolenia w „Białej Gwieździe”. W rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów w sezonie 2019/2020 wystąpił w 15 spotkaniach, notując w nich 3 bramki i zaliczając 2 asysty.

Obaj zawodnicy podpisali jednoroczne umowy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.