Chelsea FC che złożyć ofertę za gracza OGC Nice

sports news

Brytyjski dziennik „Daily Mail” poinformował, że władze Chelsea FC przygotowują ofertę za pozyskanie Youcefa Atala z OGC Nice.

Obecnie na londyński klub jest nałożony zakaz transferowy, ale jeśli zostanie zniesiony w styczniu, jedną z pierwszych transakcji, jaką Chelsea FC ma sfinalizować, będzie pozyskanie Youcefa Atala.

Za transfer Algierczyka ekipa „The Blues” ma zaoferować 35 milionów funtów.

Obrońca jest graczem OGC Nice od 2018 roku, a na Allianz Riviera trafił z belgijskiego KV Kortrijk za trzy miliony euro. W tym sezonie 23-latek wystąpił w dwóch spotkaniach Ligue 1.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Podcast #kasujemy S01. E19 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony, https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e91c7583-8cee-4df9-abd1-10c613bb716e

Podcast #kasujemy S01 E19. https://open.spotify.com/episode/5C4qif0A6Oo6l1Zn4hJj9V?si=RtTJ_j9VQYKFKtKuX4w1vQ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony

Typy NHL: New York Rangers – Columbus Blue Jackets http://bit.ly/2TAHEJq #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…