Chelsea FC che złożyć ofertę za gracza OGC Nice

sports news

Brytyjski dziennik „Daily Mail” poinformował, że władze Chelsea FC przygotowują ofertę za pozyskanie Youcefa Atala z OGC Nice.


Obecnie na londyński klub jest nałożony zakaz transferowy, ale jeśli zostanie zniesiony w styczniu, jedną z pierwszych transakcji, jaką Chelsea FC ma sfinalizować, będzie pozyskanie Youcefa Atala.

Za transfer Algierczyka ekipa „The Blues” ma zaoferować 35 milionów funtów.

Obrońca jest graczem OGC Nice od 2018 roku, a na Allianz Riviera trafił z belgijskiego KV Kortrijk za trzy miliony euro. W tym sezonie 23-latek wystąpił w dwóch spotkaniach Ligue 1.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB