Fulham FC pozyskało 17-letniego bramkarza

sports news

Damian Las oficjalnie został nowym zawodnikiem Fulham FC – poinformował klub z Championship za pośrednictwem strony internetowej.

Młodzieżowy reprezentant Stanów Zjednoczonych ze spadkowiczem Premier League podpisał trzyletni kontrakt, który będzie obowiązywał do 2022 roku.

Las jest wychowankiem Chicago Fire i w tym zespole występował przez całą swoją karierę. Reprezentuje także swój kraj w drużynie U-17.

Zespół z Londynu jest tegorocznych spadkowiczem Premier League i po sześciu kolejkach zajmuje szóste miejsce w tabeli Championship.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama