Curtis: Nie wyglądaliśmy jak drużyna

Piłkarze Swansea City przegrali z Oxford City 2:3 w 1/32 finału Pucharu Anglii. Trener „Łabędzi”, Alan Curtis nie ukrywał po meczu, że jego zespół zasłużył na porażkę.

– Jesteśmy niezwykle rozczarowani. Przez większość spotkania nie wyglądaliśmy jak drużyna. Dopiero przy stanie 1:3 zaczęliśmy grać w piłkę, ale wtedy było już za późno – przyznał Walijczyk cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

– Gracze Oxfordu zaprezentowali się doskonale. Byli bardziej energiczni i wiedzieli, jak powinni rozgrywać piłkę. Przeważali w każdym aspekcie – dodał.

– Szkoda, że odpadliśmy już na tym etapie, ponieważ była to świetna okazja do wprowadzania na boisko innych zawodników. Teraz musimy skupić się na środowym meczu ligowym, w którym podejmiemy u siebie Sunderland. Nie możemy pozwolić, aby ta porażka odebrała nam pewność siebie – podsumował.

„Łabędzie” odniosły do tej pory cztery zwycięstwa w Premier League. Obecnie zajmują siedemnaste miejsce w tabeli, mając dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.