Derek McInnes: Jestem rozczarowany decyzją Juergena Kloppa

Szkoleniowiec szkockiego Aberdeen, Derek McInnes przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jest bardzo rozczarowany ostateczną decyzją Juergena Kloppa, który w trybie awaryjnym ściągnął z wypożyczenia Danny’ego Warda.

22-letni rezerwowy bramkarz reprezentacji Walii zbierał w Szkocji rewelacyjne recenzje i niepodważalnie był mocnym punktem swojego zespołu. W sumie w lidze w obecnie trwającym sezonie rozegrał 21 meczów, w tym aż 10 kończył z czystym kontem.

– Nie da się ukryć, iż jesteśmy wszyscy w klubie rozczarowani decyzją Liverpoolu, który postanowił ściągnąć wcześniej z wypożyczenia Danny’ego Warda – przyznał Derek McInnes, cytowany przez “Liverpool Echo”.

– Udało nam się w lecie dojść do porozumienia z Liverpoolem w sprawie wypożyczenia Danny’ego i za to jesteśmy The Reds bardzo wdzięczni. Widać, że poczynił on u nas spore postępy, wielokrotnie pokazywał, że dysponuje sporymi umiejętnościami – kontynuował.

– Wszyscy dziękujemy mu za wysiłek i ponadprzeciętne zaangażowanie w grę dla Aberdeen, życzymy mu wszystkiego najlepszego – dodał.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Portugalia – Hiszpania https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-portugalia-hiszpania-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Ukraina – Szkocja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ukraina-szkocja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…