Drabik wystąpi w GP Polski we Wrocławiu

sports news

Maksym Drabik wystartuje z dziką kartą w Grand Prix Polski we Wrocławiu – poinformował oficjalny serwis Indywidualnych Mistrzostw Świata.

Zawody w stolicy Dolnego Śląska zaplanowano na 3 sierpnia.

Drabik wywalczył przed dwoma laty Indywidualne Mistrzostwo Świata Juniorów, a rok później dołożył w tej rywalizacji srebrny medal.

Wychowanek Włókniarza Częstochowa jest synem zwycięzcy Drużynowego Pucharu Świata z 1996 roku, dwukrotnego mistrza Polski i byłej gwiazdy Grand Prix Sławomira Drabika, który brał udział w cyklu w roku w 1997 roku.

Rezerwowymi we Wrocławiu będą Przemysław Liszka i Mateusz Cierniak. Turniej na zmodernizowanym Stadionie Olimpijskim poprowadzi Szwed Kristel Gardell.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.