Dubel na czwartek 14.03. z kursem 3.08.

Typy na dziś - Dubel dnia
Dubel na czwartek 14.03. z kursem 3.08.
5 (100%) 3 głosów

Typy do Dubla na czwartek 14. dzień marca wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz z Ligi Europy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 3.08. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Boston Celtics wygrają domowe spotkanie z Sacramento Kings przynajmniej czterema punktami. Gospodarze praktycznie mają już zapewnione miejsce w Playoffs, natomiast goście z Kalifornii walczą o ósmą pozycję na Zachodzie. Młoda ekipa z Sacramento ma 4.5 porażki więcej od Clippers i Jazz, z którymi rywalizuje o postseason. Naszym zdaniem ciężko im będzie załapać się do Playoffs. Kings grali niedawno z Celtics u siebie i przegrali. Dziś również przegrają i to więcej niż trzema punktami, bo Celtics u siebie w roli faworyta wygrali 75 procent spotkań ze średnią różnicą 9.7 pkt.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że w spotkaniu Benfiki Lizbona z Dynamem Zagrzeb zostanie pokryty BTS, czyli każda z drużyn zdobędzie przynajmniej jedną bramkę. Pierwszy mecz wygrali Chorwaci i dziś zapewne Portugalczycy rzucą się do odrabiania strat, a to może skutkować groźnymi kontrami. Liczymy, że jedna z nich zakończy się golem dla Dynama, a o bramkę dla Lizbony jesteśmy spokojni.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 3.08.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB