Dubel na czwartek 14.03. z kursem 3.08.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na czwartek 14. dzień marca wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz z Ligi Europy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 3.08. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Boston Celtics wygrają domowe spotkanie z Sacramento Kings przynajmniej czterema punktami. Gospodarze praktycznie mają już zapewnione miejsce w Playoffs, natomiast goście z Kalifornii walczą o ósmą pozycję na Zachodzie. Młoda ekipa z Sacramento ma 4.5 porażki więcej od Clippers i Jazz, z którymi rywalizuje o postseason. Naszym zdaniem ciężko im będzie załapać się do Playoffs. Kings grali niedawno z Celtics u siebie i przegrali. Dziś również przegrają i to więcej niż trzema punktami, bo Celtics u siebie w roli faworyta wygrali 75 procent spotkań ze średnią różnicą 9.7 pkt.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że w spotkaniu Benfiki Lizbona z Dynamem Zagrzeb zostanie pokryty BTS, czyli każda z drużyn zdobędzie przynajmniej jedną bramkę. Pierwszy mecz wygrali Chorwaci i dziś zapewne Portugalczycy rzucą się do odrabiania strat, a to może skutkować groźnymi kontrami. Liczymy, że jedna z nich zakończy się golem dla Dynama, a o bramkę dla Lizbony jesteśmy spokojni.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 3.08.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB