Singiel na dziś: Denver Nuggets – Dallas Mavericks

Singla na czwartek 14. dzień marca zagramy ponownie w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. W piłce nożnej poza Ligą Europy nie ma wielu ciekawych spotkań, zatem ponownie zostajemy za oceanem. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Denver Nuggets wygrają we własnej hali z Dallas Mavericks przynajmniej 10 punktami. Tak naprawdę ten typ jest przeciwko Mavs, którzy kompletnie nie radzą sobie na wyjazdach. Na 33 spotkania wyjazdowe, ekipa z Teksasu przegrała aż 27 razy!!! Niewiarygodna statystyka!

Denver jest po drugiej stroni barykady, bo pewnie zmierza do Playoffs, zajmując 2. miejsce na Zachodzie tuż za obrońcami tytułu. Naszym zdaniem Nuggets dziś rozbiją Mavericks dwucyfrową liczbą punktów.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że Denver wygra z Dallas i pokryje handicap -9.5. Różnica czysto sportowa między tymi drużynami jest ogromna i uważamy, że będzie ona miała odbicie na końcowym wyniku.

Porcja statystyki:

Kiedy w ostatnich czterech sezonach Nuggets grali jako gospodarze, będąc po meczu z rywalem z Konferencji oraz będąc po wygranej z zespołem z dywizji Northwest (Minnesota),  wygrali aż 15 z 17 takich spotkań, a co dla nas ważne pokrywali handicap (ATS) w 12 z 17 takich meczów.

Denver Nuggets – Dallas Mavericks, typ: 1 (-9,5 pkt), kurs: 1.62. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB