Dubel na niedzielę 12.05. z kursem 2.78.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na niedzielę 12. dzień maja wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z 2. Bundesligi. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.78. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Denver Nuggets wygrają z Portland Trail Blazers przynajmniej trzema punktami. To już siódme spotkanie tej serii i zwycięzca tego pojedynku zagra w finale Konferencji Zachodniej z Golden State Warriors. W aż 79 procentach przypadków, siódme mecze wygrywają gospodarze. Za Nuggets przemawia również fakt, że na własnym parkiecie grają o wiele lepiej niż na wyjazdach. Uważamy, że ekipa z Kolorado wygra i zamelduje się w finale.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że FC Koeln zdobędzie przynajmniej trzy bramki w pojedynku z Regensburgiem. W pierwszym meczu między tymi drużynami Koeln wygrało na wyjeździe 3:1. Dziś gospodarze, którzy walczą o awans do Bundesligi, również powinni wygrać wysoko.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.78.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB