Singiel na dziś: Toronto Raptors – Philadelphia 76ers

Typy na dziś

Singla na niedzielę 12. dzień maja zagramy w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że jeśli Sixers przegrają dziś w Toronto, to nie więcej niż siedmioma punktami. To już siódme i ostatnie spotkanie tej serii, a zwycięzca tego meczu zagra w finale Konferencji Wschodniej z Milwaukee Bucks.

Rywalizacja między Raptors a 76ers zależy głównie od zdrowia Joela Embiida. W meczach, w których kameruński środkowy był chory (grypa żołądkowa i infekcja górnych dróg oddechowych) ekipa z Toronto odnosiła pewne zwycięstwa. Jednak kiedy Embiid był w pełni sił, to Sixers wygrywali i to wysoko. Wiele wskazuje na to, że dziś lider „Szóstek” będzie zdrowy, dlatego uważamy, że to goście są faworytem.

Bukmacherzy widzą jednak coś więcej, bo typują do wygrania meczu Toronto. Oczywiście statystycznie i historycznie to gospodarze siódmych spotkań przeważnie awansują dalej. Aż w 79 procentach przypadków to drużyna broniąca własnego parkietu odnosi zwycięstwa w decydujących starciach. Być może Toronto rzeczywiście dziś wygra, ale my uważamy, że nie będzie to wysokie zwycięstwo.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy dodatni handicap +7.5 pkt na Sixers.

Toronto Raptors – Philadelphia 76ers, typ: 2 (+7.5), kurs: 1.66.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 1.04.
https://youtu.be/40vzsRMp39w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E90 w Apple Podcasty ✅🎙 #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=8060c792-7f02-4998-aa35-0d34a4c0248a

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://bit.ly/2JyauDO #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…