Dubel na piątek 1.02. z kursem 2.28.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piątek 1. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.28. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w starciu Twente Enschede z Helmond zobaczymy przynajmniej trzy bramki. Gospodarze zajmują pierwsze miejsce w tabeli i są głównym faworytem do awansu do Eredivisie. Twente jest obecnie na fali sześciu zwycięstw ligowych z rzędu. Ostatnio co prawda odpadli z Pucharu Holandii, ale dzięki temu mogą skupić się na nadrzędnym celu, czyli promocji do ekstraklasy. Naszym zdaniem zespół z  Enschede wygra dziś przekonująco. My jednak liczymy na pokrycie over 2.5 gola, co nie powinno być wielkim problemem, wszak w ligowych starciach Twente w tym sezonie padają średnio 3 gole na mecz.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Chalrotte Hornets pokonają we własnej hali Memphis Grizzlies przynajmniej dwoma punktami. Hornets u siebie grają przynajmniej dwa razy lepiej niż na wyjazdach. We własnej hali wygrali do tej pory 68 procent spotkań (17-8), a na obcych parkietach zaledwie 28 procent. Memphis na wyjazdach w roli underdoga spisuje się fatalnie, przegrywając siedem z szesnastu spotkań, różnicą średnio -6.7 pkt. W związku z tym liczymy, że gospodarze dziś wygrają i pokryją handicap -1.5 pkt.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.28.


A teraz uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie nową ofertę powitalną dla nowych graczy. Startowy bonus do 200% przy pierwszej wpłacie oraz podwojenie drugiej wpłaty na konto.

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste!

Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ.

Dokonaj wpłaty 50 zł i graj za 3 razy więcej! Bonus 200% aż do 100 zł! Jedyny taki na rynku!

Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz 100% bonusu aż do 900 zł. To łącznie 1000 zł więcej na grę!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB