Singiel na dziś: Miami Heat – Oklahoma City Thunder

Singla na piątek 1. dzień lutego zagramy w najlepszej koszykarskiej lidze świata, czyli NBA.  Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych!

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Oklahoma City Thunder wygrają na wyjeździe z Miami Heat. Zespół z Florydy przegrał ostatnio na własnym parkiecie z Chicago Bulls, co chluby im nie przynosi. Naszym zdaniem porażka z Bykami wpisuje się idealnie w ten sezon Heat. Grają falami – kilka meczów dobrze, kilka źle. Kilka zwycięstw, a później seria porażek. Widać, że nie potrafią ustabilizować formy i stąd porażki z takimi drużynami jak Chicago.

Co innego OKC. Zespół z Oklahomy jest na serii sześciu meczów wygranych, a w tym są trzy zwycięstwa w obcych halach. Widać, że po słabym początku sezonu, Thunder znaleźli wspólny język i w drużynie wszystko funkcjonuje jak należy. Russel Westbrook i Paul George nadają ton grze, a na tablicach wyraźnie rządzi Steven Adams, który ostatnio narzekał na uraz kostki. Wedle ostatnich raportów center OKC trenował wczoraj normalnie, więc nie powinno być problemu z jego występem.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy na OKC. Owszem Miami może u siebie zagrać dobry mecz, ale ta ostatnia porażka z Chicago sprawiła, stracili w naszych oczach. Oklahoma jest na fali, ma świetnie zbilansowany zespół, który jest kapitalnie prowadzony przez coacha Billy Donovana. W związku z tym na początek drugiego miesiąca roku, stawiamy czystą „dwójkę” na Thunder.

Miami Heat – Oklahoma City Thunder, typ: 2, kurs: 1.77.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB