Dubel na piątek 4.01. z kursem 2.28.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piątek 4. dzień stycznia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz egipskiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.28. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Al Ahly nie przegra wyjazdowego spotkania z Pyramids FC w derbach Kairu. Goście odrabiają ligowe zaległości spowodowane udziałem w afrykańskiej Lidze Mistrzów. Naszym zdaniem są lepszą drużyną i powinni dziś wywalczyć komplet punktów. Skromne 1:0 dla Al Ahly w zupełności nam wystarczy, ale zabezpieczymy się podwójną szansą i zagramy x2.

W drugim meczu Dubla liczymy, że Milwaukee Bucks zrobią to samo Atlancie Hawks, co robią wszystkim słabym drużynym, czyli dokonają demolki. Kozły ze stanu Wisconsin nie mają litości i wygrywają wysoko zwłaszcza na własnym parkiecie. Handicap -10.5 powinien zostać pokryty przez gospodarzy bez większego problemu.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.28.


A teraz uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie nową ofertę powitalną dla nowych graczy. Startowy bonus do 200% przy pierwszej wpłacie oraz podwojenie drugiej wpłaty na konto.

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste!

Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ.

Dokonaj wpłaty 50 zł i graj za 3 razy więcej! Bonus 200% aż do 100 zł! Jedyny taki na rynku!

Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz 100% bonusu aż do 900 zł. To łącznie 1000 zł więcej na grę!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Podcast #kasujemy

Reklama