Singiel na dziś: Cleveland Cavaliers – Utah Jazz

Singiel na dziś: Cleveland Cavaliers – Utah Jazz
5 (100%) 1 głosów

Singla na piątek 4. dzień stycznia zagramy ponownie w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli w NBA. W Europie z piłki nożnej nie ma zbyt ciekawych meczów, dlatego zostajemy za oceanem.  Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że Utah Jazz wygra w Cleveland różnicą przynajmniej siedmiu punktów. Zespół ze stanu Ohio sezon już dawno spisał na straty, ale żeby tego było mało, to jeszcze przez drużynę przechodzi plaga kontuzji. Ostatnio do i tak już długiej listy zawodników z urazami dołączył Matthew Dellavedova. Ławka Cavs robi się coraz krótsza, a to oznacza poważne kłopoty z rotacją.

Jazzmani w tym sezonie grają w kratkę. Potrafią zagrać świetny mecz i wygrać w Portland, aby później przegrać z osłabionymi Sixers. Dziś jednak mają znacznie ułatwione zadanie, bo grają z najsłabszą drużyną Konferencji Wschodniej. Cavs z 19 meczów na własnym parkiecie przegrali aż 14 razy i obecnie są na serii czterech z rzędu porażek we własnej hali.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Uważamy, że Jazzmani mają mocniejszą drużynę, lepszych rezerwowych i więcej motywacji do wygrania tej potyczki. Stawiamy zatem na zespół z Salt Lake City. Liczymy, że goście wygrają i pokryją skromny handicap -6.5.

Cleveland Cavaliers – Utah Jazz, typ: 2 (-6.5 pkt), kurs: 1.60.

Kupon bukmacherski w Fortunie

Minionej nocy w NBA

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB