Dubel na poniedziałek 11.02. z kursem 2.25.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na poniedziałek 11. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.25. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Charlotte Hornets nie przegrają na wyjeździe z Indiana Pacers więcej niż ośmioma punktami. Indiana po stracie Victora Oladipo niespodziewanie wygrała ostatnio trzy mecze z rzędu. Jednak jeśli przyjrzymy się bliżej, to grali z Lakers, którzy akurat wtedy protestowali przeciwko LeBronowi James’owi, z Clippers, którzy oddali połowę składu w wymianie z Sixers oraz ze słabymi Cavaliers. Dziś poprzeczka będzie zawieszona znacznie wyżej. Nie zdziwimy się jeśli Hornets wygrają w Indianapolis, ale zabezpieczymy się dodatnim handicapem +8.5.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że w starciu rezerw Utrechtu z Go Ahead Eagles padną przynajmniej trzy bramki. Gospodarze w dwóch pierwszych meczach w nowym roku pokrywali linię 2.5 gola, oczywiście przegrywając oba mecze. Utrecht zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i na własnym stadionie w ośmiu z jedenastu meczów pokrywali linię 2.5. Średnia liczba bramek, jaka padała w tych meczach wynosi 3.5 gola na mecz. W związku z tym liczymy na ponowne pokrycie linii 2.5 bramki.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.25.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB