Singiel na dziś: Vendsyssel – Midtjylland

Singla na poniedziałek 11. dzień lutego zagramy w duńskiej Superlidze, w której dziś zostanie rozegrane tylko jedno spotkanie 21. kolejki. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że Midtjylland pokona na wyjeździe Vendsyssel przynajmniej dwoma bramkami. Obrońcy tytułu znajdują się na drugim miejscu w tabeli, a drużyna gospodarzy plasuje się na 12. pozycji, czyli trzeciej od końca.

Lider, czyli FC Kopenhaga wczoraj pokazał, że jest w świetnej formie, rozgramiając Odense aż 6:1. Dziś Midtjylland musi wygrać, aby nie tracić kontaktu z największym rywalem do tytułu mistrzowskiego. Ekipa z Herning piłkarsko jest o dwie klasy lepsza od Vendsyssel i dziś powinna to udowodnić na boisku.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że Midtjylland wygra w Hjorring i pokryje trzydrogowy handicap 1:0. W pierwszej chwili chcieliśmy zagrać over 2.5 gola, po kursie 1.62, ale obawiamy się, że mecz może zakończyć się wynikiem 0:2. Jest to pierwsza kolejka po zimowej przerwie i tak naprawdę ryzykowne spotkanie. Jeśli już mamy ponieść większe ryzyko, to wolimy zagrać po większym kursie, bo – co oczywiste –  nagroda będzie większa. Powodzenia!

Vendsyssel – Midtjylland, typ: 2 (handicap 1:0), kurs: 2.27.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB