Dudek: To był trudny sezon i miałem problemy

sports news

Patryk Dudek rzutem na taśmę zagwarantował sobie udział w przyszłorocznym cyklu Grand Prix.

Wychowanek Falubazu Zielona Góra zmagania z najlepszymi globu w mijającym sezonie zakończył na ósmym miejscu w klasyfikacji generalnej.

– Co mogę powiedzieć? To był trudny sezon. Pierwsze dwie lub trzy rundy były dla mnie bardzo dobre, ale później miałem problemy – wyznał Dudek dla oficjalnego serwisu Speedway Grand Prix.

– W ostatnich dwóch lub trzech rundach walczyłem o pierwszą ósemkę. Niels-Kristian Iversen mógł mnie jeszcze dogonić i wyprzedzić – podkreślił były indywidualny wicemistrz świata.

– Cieszę się, że zostaje w Grand Prix. Mam jeszcze kilka zawodów w tym roku, ale już czekam na wakacje – przyznał podopieczny Adama Skórnickiego.

– Czekam na przyszłość i rozpoczynam nowy sezon w 2020 roku. Mam nadzieję, że znów będę walczył o tytuł mistrza świata – podsumował Dudek.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.