Rogić nowym trenerem Arki Gdynia

sports news

Aleksandar Rogić objął stanowisko pierwszego trenera Arki Gdynia – poinformował klub z Trójmiasta na swojej oficjalnej stronie.

Kontrakt Serba został zawarty do końca sezonu 2020/21. Ostatnim klubem jakim prowadził była Levadia Tallinn, z którą w 2018 roku zdobył Superpuchar Estonii oraz Puchar Estonii. Pod jego wodzą drużyna odniosła 58 zwycięstw, zanotowała dziesięć remisów i doznała trzynastu porażek.

Rogić wcześniej pracował jako asystent z Radomirem Anticem w chińskim Shandong Lunenang, z którym zdobył wicemistrzostwo Chin. Serb otrzymał dyplom na Uniwersytecie Wychowania Fizycznego i Sportu w Belgradzie w 2007 roku.

Nowy trener Arki Gdynia licencję UEFA A uzyskał w angielskiej federacji piłkarskiej w 2014 roku. Licencję UEFA PRO otrzymał natomiast w serbskiej federacji piłkarskiej w styczniu 2019 roku.

(za arka.gdynia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.