Dundalk – Cork City – Typy na dziś

Typy na dziś

Typy do Singla na piątek 6. dzień września wybraliśmy z irlandzkiej Premier Division. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że Dundalk pokona u siebie Cork City różnicą przynajmniej dwóch goli. Jeszcze do ubiegłego sezonu obie drużyny walczyły zaciekle o mistrzostwo Irlandii. Jednak w nowym rozdaniu te zespoły znajdą się na przeciwnych biegunach tabeli. Dundalk jest liderem rozgrywek i na czternaście meczów u siebie wygrał aż dwanaście razy oraz zanotował dwa remisy.

Natomiast Cork City zajmuje trzecie miejsce o końca i muszą bronić się przed spadkiem do 2. ligi. Choć na razie mają bezpieczną przewagę siedmiu punktów, to wcale nie oznacza, że mogą spać spokojnie. Tym bardziej, że ostatnio notują serię dwóch porażek z rzędu.

Naszym zdaniem gospodarze są lepsi pod względem czysto piłkarskim. Do tego dochodzi chęć upokorzenia rywala, który przeżywa kryzys, a kiedyś był równorzędnym przeciwnikiem.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

W związku z tym stawiamy, że Dundalk wygra dziś z Cork City i pokryje handicap 0:1 gola.

Dundalk – Cork City, typ: 1 (0-1), kurs: 1.82.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama