Typy na dziś: Dubel na piątek 6.09. z kursem 2.70

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piątek 6. dzień września wybraliśmy z eliminacji do Euro oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.70. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu San Marino z Belgią padnie przynajmniej sześć bramek. Ta bardzo nierówna rywalizacja powinna zakończyć się workiem goli. Nawet nie ma co porównywać tych drużyn, bo jeden to zlepek amatorów, a drugi to potęga europejskiego futbolu. Nie zdziwimy się, jeśli liczba goli po końcowym gwizdku będzie dwucyfrowa, ale stawiamy tylko na powyżej pięć trafień.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Arizona Diamondbacks pokona na wyjeździe Cincinnati Red. Tutaj mismatch mamy między miotaczami. Jeden ma bilans 2:10 a drugi 12:7. Do tego dodajmy, że Arizona walczy o drugą dziką katę do Playoffs w National League. Gospodarze natomiast myślą już raczej o zakończeniu sezonu, bo szanse na postseason już dawno stracili. Więcej motywacji mają dziś gracze ze stanu Phoenix i to oni powinni zgarnąć wygraną.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.70.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

 

Podcast #kasujemy

Reklama