Fornalik: Skupiamy się tylko na naszym spotkaniu

sports news

– Pokazaliśmy, że jesteśmy silnym i stabilnym klubem. Nasz końcowy wynik jest imponujący. Mówi się, że łatwiej coś zdobyć niż to obronić, my w kolejnym sezonie pokazaliśmy, że potrafimy dobrze grać w piłkę i wygrywać z najlepszymi – powiedział przed meczem z Cracovią, trener Piasta Gliwice, Waldemar Fornalik.

– Jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz. Wiemy, że przed Cracovią finałowy mecz Pucharu Polski. Być może trener Michał Probierz potraktuje spotkanie z nami jako próbę generalną, może też dać odpocząć kilku zawodnikom – dodał Fornalik.

– Wiemy, że nie wszystko zależy od nas, ale chcemy się skupić tylko na naszym spotkaniu. Gdybyśmy w poprzednim meczu byli bardziej skuteczni, nie musielibyśmy oglądać się na Lecha – stwierdził szkoleniowiec.

– Jorge Felix wejdzie w trening z drużyną. Zobaczymy jak jego organizm zareaguje na obciążenia – zakończył.

Piast Gliwice zmierzy się w niedzielę na własnym stadionie z Cracovią. Początek meczu o 17:30.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.