Elitserien: Czwarte zwycięstwo Piraterny, solidny Przedpełski

sports news

Piraterna Motala wygrała przed własną publicznością z Indianerną Kumla 51:39 w jedynym czwartkowym spotkaniu dziesiątej serii rozgrywek Elitserien.


„Piratów” do czwartego zwycięstwa w sezonie poprowadził Mikkel Michelsen. Duńczyk wywalczył dwanaście punktów w pięciu swoich biegach. „Oczko” mniej zgromadził Niemiec Kai Huckenbeck.

Po osiem punktów dla gospodarzy dorzucili Duńczyk Niels Kristian Iversen oraz Paweł Przedpełski, który pięciokrotnie pojawiał się pod taśmą.

Wśród „Indian”, którzy zyskali bonus za lepszy bilans w dwumeczu, zdecydowany prym wiódł Kenneth Bjerre. Filigranowy Duńczyk wygrał pięć z sześciu swoich wyścigów i zdobył szesnaście punktów.

Sześciokrotnie pod taśmą pojawiał się również Chris Holder, ale dorobek Australijczyka był dwukrotnie mniejszy od Skandynawa. Tylko trzy „oczka” w trzech podejściach zdołał dołożyć Piotr Protasiewicz.

Indianerna pozostała na piątym miejscu w tabeli, a Piraterna jest nadal siódma w klasyfikacji.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB