Jean Carlos Silva dołączył do Wisły Kraków

sports news

Jean Carlos Silva oficjalnie został nowym zawodnikiem Wisły Kraków – poinformował klub z LOTTO Ekstraklasy za pośrednictwem strony internetowej.


Brazylijski pomocnik z „Białą Gwiazdą” podpisał dwuletni kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2021 roku. Zawarto w nim opcję przedłużenia o kolejny sezon.

Jean Carlos Silva karierę rozpoczął w młodzieżowych zespołach Realu Madryt. Następnie grał w RM Castilla, skąd trafił na wypożyczenie do CF Fuenlabrada.

W ostatnim czasie 23-latek był graczem Recreativo Granada (zespołu rezerw Granada CF) który występował w Segunda B.

(za wisla.krakow.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB