Elitserien: Janowski i Dudek pogrążyli „Piratów”

sports news

Piraterna Motala uległa u siebie Dackarnie Malilla 43:47 w pierwszym wtorkowym spotkaniu rozgrywek szwedzkiej Elitserien.

„Gryfy”, które zyskały również bonus za lepszy bilans w dwumeczu, poprowadzili do dziewiątej wygranej w sezonie Maciej Janowski oraz Patryk Dudek.

Uczestnicy cyklu Grand Prix zwyciężyli podwójnie w ostatnim wyścigu zawodów i byli najskuteczniejsi wśród gości. Wrocławianin wygrał trzy z pięciu biegów i wywalczył jedenaście punktów, natomiast zielonogórzanin, mimo zera na początku meczu, osiągnął dwucyfrowy dorobek.

Po sześć „oczek” dla nowego wicelidera tabeli dorzucili Piotr Pawlicki oraz startujący z pozycji rezerwowego Kacper Gomólski.

Wśród „Piratów”, którzy doznali ósmej porażki w sezonie i pozostali na siódmej lokacie w klasyfikacji, prym wiódł Mikkel Michelsen. Duńczyk wygrał trzy wyścigi i zgromadził dwanaście punktów. Dziesięć „oczek” uzbierał Paweł Przedpełski, który triumfował w pierwszym swoim wyścigu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy