Elitserien: „Lwy” rozbiły „Indian”, skuteczni Woryna, Hampel, Drabik i Kasprzak

sports news

Lejonen Gislaved rozbili na własnym torze Indianernę Kumla 54:36 w drugim wtorkowym spotkaniu rozgrywek szwedzkiej Elitserien.

„Lwy”, które zyskały również bonus za lepszy bilans w dwumeczu i awansowały na piąte miejsce w tabeli, poprowadził do ósmego zwycięstwa w sezonie Kacper Woryna.

Rybniczanin wygrał swoje dwa ostatnie z pięciu wyścigów i wywalczył dziesięć punktów. Po dziewięć „oczek” dorzucili Jarosław Hampel, Maksym Drabik i Fin Timo Lahti, a osiem dołożył Krzysztof Kasprzak.

Wśród „Indian”, którzy doznali szóstej porażki w sezonie i spadli na szóstą lokatę, prym wiódł Chris Holder. Australijczyk w sześciu biegach uzbierał trzynaście punktów. „Oczko” mniej zgromadził Brytyjczyk Tai Woffinden.

Sześć punktów w pięciu podejściach zdobył dla przyjezdnych Krystian Pieszczek, który wygrał jeden bieg. Trzykrotnie pod taśmą ustawiał się jeszcze Piotr Protasiewicz, ale tym razem kapitan Falubazu zaliczył bardzo słaby występ i trzykrotnie zamykał stawkę.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy